INFORMASJON
Åpningstider

Åpningstider:

Man, tir, ons, fre. 07.00 - 16.00

Torsdager. 07.00 - 17.00

 Lør/søn. stengt.

 

 

 


 

 

 

Kontakt

Tlf    32 23 46 70

Fax  32 23 46 80

Mail: post@skogholt.no 

TESS-ordrer: yngve@skogholt.no 

Åpningstider

Åpningstider:

Man, tir, ons, fre. 07.00 - 16.00

Torsdager. 07.00 - 17.00

 Lør/søn. stengt.

 

 

 


 

 

 

Kontakt

Tlf    32 23 46 70

Fax  32 23 46 80

Mail: post@skogholt.no 

TESS-ordrer: yngve@skogholt.no 

Kontakt Skogholt Hanskefabrikk AS

- Har du spørsmål ikke nøl med å ta kontakt.
CEO/Innkjøpsansvarlig

Hilde Skogholt

Mob: +47 975 10 405

hilde@skogholt.no

 

 

 

 

 

 

 

Daglig leder/Forhandlere hele landet

Jo Arne Skinstad

Mob: 911 76 330

jo-arne@skogholt.no

Salgssjef

Børre Bestvold

Mob: 486 03 900

borre@skogholt.no

Buskerud/Drammen

Heidi Skogholt

Mob: 918 55 640

heidi@skogholt.no

Vestfold/Drammen

Håvard Skogholt

Mob: 959 12 777

havard@skogholt.no

Østfold/Drammen/Oslo. TESS hele landet

Yngve Schøyen Frise

Mob: 911 58 971

yngve@skogholt.no

Verktøy hele landet

Glenn Roger Hansen

Mob: 906 18 381

glenn@skogholt.no

Ordrekontor

Tlf. 32 23 46 70

ordre@skogholt.no

Butikk/kasse

32 23 46 70

butikk@skogholt.no

Pakkeri/logotrykk

32 23 46 78

pakking@skogholt.no

Regnskap

Dorthe Thoen

Tlf. 32 23 46 75

dorthe@skogholt.no